Załączniki:
Pobierz plik (oferta edukacyjna.docx)Oferta edukacyjna.docx[ ]128 kB

 

Maj to tradycyjnie miesiąc poświęcony książce i czytelnictwu. W Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie Filii w Dąbrowie Tarnowskiej ogłoszono konkurs  „Zaczytaj się ze mną”. Celem konkursu było ukazanie zainteresowania literaturą młodzieży poprzez wykorzystanie narzędzi multimedialnych. Dzięki takiej formie, działając indywidualnie bądź grupowo, uczeń mógł wykazać się swoją kreatywnością, pomysłowością zarówno  w  treści, jak i w tajnikach kręcenia i montażu filmu.

17 maja 2017 roku w Filii Biblioteki Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej miało miejsce kolejne spotkanie sympatyków rozmowy o książce. Bohaterem w tym dniu – tej środy była książka „Uległość” M. Houellebecqa. Afisz reklamujący spotkanie zainspirował uczestników do dysputy, nie tylko o twórczości i osobie Houellebecqa, ale i postawieniu pytania o cywilizację europejską.

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że wręczenie nagród w konkursie "Zaczytaj się ze mną" odbędzie się dnia 12 maja 2017 roku.

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza konkurs na spot reklamowy promujący czytelnictwo: „Zaczytaj się ze mną”.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:
Pobierz plik (spot konkurs.docx)regulamin[ ]44 kB