Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Brzesku, Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku oraz Krajowe Biuro Programu eTwinning

serdecznie zapraszają na warsztaty „Dołącz do eTwinning”.

Prowadzenie Ambasador Programu eTwinning w województwie małopolskim  – Dominika Tokarz

Uczestnicy poznają narzędzia eTwinning: eTwinning Live i platformę TwinSpace (czyli jak i gdzie możemy się komunikować, znaleźć partnerstwo, założyć projekt,
zarządzać nim, współpracować i publikować rezultaty).

Zajęcia obejmują 3 godziny dydaktyczne. Udział w szkoleniu jest bezpłatny; uczestnicy otrzymują materiały promujące Program eTwinning, zaświadczenie o uczestnictwie, a do miesiąca po szkoleniu Krajowe Biuro Programu eTwinning przesyła certyfikaty ukończenia szkolenia na adresy email uczestników, którzy zarejestrują się podczas szkolenia.

Termin: 23 listopad 2016 r. godz. 14.00 – 16.30

Miejsce: sala konferencyjna w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku, ul. Piastowska 2B

Rejestracja:

PCE - tel. 14 66 300 63, tel. 14 652 03 40;

lub Biblioteka Pedagogiczna – 14 66 306 60; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*każdy uczestnik powinien przynieść na szkolenie laptop lub tablet