24 lutego czytelnia bocheńskiej Filii Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie zapełniła się pasjonatami czytania. Powodem było uroczyste podsumowanie III edycji konkursu literackiego „KSIĄŻKA NA MEDAL”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży. Uczestnicy wykazali się kreatywnością i talentem literackim. Prace uczniów oceniało jury w składzie: Iwona Multan – bibliotekarz w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni, Magdalena Szczeblewska – kierownik Filii BP w Bochni oraz dr Jan Zięba (przewodniczący jury) – wykładowca w Instytucie Humanistycznym Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Dziękujemy jurorom, wicedyrektor Lidii Marzec, oraz życzliwym bibliotekarzom i opiekunom uczniów. Laureaci otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!